Oferta dla Rodziców z małymi Dziećmi

OFERTA DLA RODZICÓW Z MAŁYMI DZIEĆMI

Księgozbiór:

Najmłodszych Czytelników wraz z Rodzicami , Opiekunami zapraszamy do korzystania z bogatej oferty naszego księgozbioru.
Znaleźć tu możecie wydawnictwa dostosowane do wieku dziecka i wspierające jego rozwój – od prostych książeczek kontrastowych, dźwiękonaśladowczych i sensorycznych po bajki o charakterze edukacyjnym i terapeutycznym – w formie drukowanej.

Kącik dla dzieci:
W naszej placówce staraliśmy się wygospodarować niewielką przestrzeń na zabawę dla najmłodszych. Znajduje się tam kąciki  wyposażony w stoliczek  z pufkami, książki sensoryczne , artykuły plastyczne,  puzzle. To miejsce, gdzie można usiąść z dzieckiem, pobawić się, a w międzyczasie także poczytać oraz spotkać z innymi rodzicami .
Odbywają się również spotkania o charakterze czytelniczo-edukacyjno-animacyjnym dla najmłodszych Czytelników biblioteki .

Drodzy Rodzice o wszelkich wydarzeniach  i nowych ofertach będziecie  informowani na bieżąco poprzez stronę www.biblioteka.malkiniagorna.pl  ,Facebooka biblioteki jak też innymi kanałami.

Macie również  możliwość sugestii, podpowiedzi nowych pomysłów. Wtedy łatwiej nam będzie dostosować ofertę do  potrzeb i oczekiwań Waszych Pociech.