Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Konferencja dla beneficjentów BLISKO

Utworzono dnia 26.06.2024

Ciekawe wykłady, panele dyskusyjne, inspiryjące warsztaty, wizyty studyjne oraz wymiana poglądów, doświadczeń, spostrzeżeń i pozytywnej energii - tego wszystkiego można było doświadczyć podczas konferencji dla beneficjentów BLISKO, która odbyła się w Łodzi 6 i 7 czerwca 2024 r.
Nasza Pani Dyrektor właśnie tam przebywała w tych dniach.

"Czytanie jako kompetencja przyszłości" było tematem przewodnim tej konferencji. Bo to właśnie czytanie jest kluczową umiejętnością.
"W szybko zmieniającym się świecie zyskuje nowe znaczenie. Staje się kompetencją przyszłości. To właśnie czytanie rozwija umiejętność analizy i oceny, co jest niezbędne w erze nadmiaru informacji. Krytyczne myślenie pozwala natomiast na rozróżnianie faktów od opinii, a to jest istotne w podejmowaniu świadomych decyzji” – ta myśl przyświecała uczestnikom konferencji.

Mamy nadzieję, że w tej świadomości będziemy wspólnie promować czytelnictwo i dążyć do tego, aby nasza Biblioteka stała się  nośnikiem informacji, edukacji, kultury, innowacji i rozwoju, dostosowanym do zmieniających się potrzeb społecności.

................................................................
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Konferencja

Utworzono dnia 26.06.2024, 09:37

INFORMACJE

GODZINY OTWARCIA
GBP w Małkini Górnej 
poniedziałek-piątek  900-1700
sobota                      800-1200

DANE ADRESOWE
KONTAKT / FORMULARZ KONTAKTOWY

Filia Biblioteczna w Prostyni
Zamknięta do odwołania

           

      

Nowości

Telefon kartą biblioteczną

 

     

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 91

W poprzednim tygodniu: 120

W tym miesiącu: 211

W poprzednim miesiącu: 540

Wszystkich: 17162