Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Warsztaty teatralne w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Zuzeli

Utworzono dnia 28.09.2023

Książka „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” autorstwa Justyny Bednarek była motywem przewodnim warsztatów teatralnych zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Małkini Górnej, które odbyły się w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Zuzeli 25 września.

Cóż to było za niesamowite wydarzenie!? Gość specjalny Pan Rafał Swaczyna z Teatru Lalki i Aktora w Łomży w przezabawny sposób zaprezentował wychowankom ośrodka w jaki sposób wykonać skarpetkowych bohaterów. Opowiedział im o pracy aktorskiej oraz zaprezentował kilka ćwiczeń na piękną dykcję, a także nauczył paru aktorskich sztuczek. Następnie każdy uczestnik warsztatów tworzył swoją lalkę. Skarpetki ozdobione mrugającymi oczkami i pokolorowane markerami miały swoje pięć minut na scenie. Dzieci w spontaniczny sposób wymyślały dla nich niesamowite historie. Radość na ich twarzach była bezcenna.

Warsztaty zostały zrealizowane w ramach projektu BLISKO.
.......................................

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Ministerstwo Edukacji i Nauki Narodowe Centrum Kultury Biblioteka Narodowa Instytut Książki

 

Warsztaty teatralne

Utworzono dnia 28.09.2023, 10:36

INFORMACJE

GODZINY OTWARCIA
GBP w Małkini Górnej 
poniedziałek-piątek  900-1700
sobota                      800-1200

DANE ADRESOWE
KONTAKT / FORMULARZ KONTAKTOWY

Filia Biblioteczna w Prostyni
Zamknięta do odwołania

           

      

Nowości

Telefon kartą biblioteczną

 

     

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 19

W poprzednim tygodniu: 146

W tym miesiącu: 468

W poprzednim miesiącu: 533

Wszystkich: 16340