Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Uroczyste wręczenie nagród

Utworzono dnia 17.10.2023

Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj uczestniczyli w uroczystym wręczeniu nagród Laureatom konkursu na scenariusz sztuki teatralnej "Legenda o Małkini".

Serdecznie gratulujemy p. Piotrowi Kotowskiemu zajęcia I miejsca oraz p. Agnieszce Wróblewskiej za zajęcie II miejsca. Nagrody zostały wręczone przez p. dyrektor biblioteki oraz jury w składzie p. Marka Lechowicza i p. Rafała Swaczyny.

W trakcie spotkania, Jury wyraziło bardzo pozytywną opinię na temat nagrodzonych prac, życząc autorom dalszych sukcesów w pisaniu tak trudnych tekstów. Pani dyrektor biblioteki poinformowała również wszystkich zgromadzonych, że praca, która zajęła I miejsce, zostanie wystawiona przed szerszą publicznością w 2024 roku.

Tego wyjątkowego dnia mieliśmy również przyjemność gościć wspaniały zespół jazzowy KADETTE, który uświetnił nasze popołudniowe spotkanie swoimi autorskimi i nie tylko aranżacjami oraz wykonaniem utworów na perkusji, kontrabasie i pianinie.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i wspólną celebrację twórczości.

Było to wspaniałe spotkanie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.
............
Zrealizowana w ramach projektu BLISKO


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Ministerstwo Edukacji i Nauki Narodowe Centrum Kultury Biblioteka Narodowa Instytut Książki.
 

 

Wręczenie nagród

Utworzono dnia 17.10.2023, 14:47

INFORMACJE

GODZINY OTWARCIA
GBP w Małkini Górnej 
poniedziałek-piątek  900-1700
sobota                      800-1200

DANE ADRESOWE
KONTAKT / FORMULARZ KONTAKTOWY

Filia Biblioteczna w Prostyni
Zamknięta do odwołania

           

      

Nowości

Telefon kartą biblioteczną

 

     

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 19

W poprzednim tygodniu: 146

W tym miesiącu: 468

W poprzednim miesiącu: 533

Wszystkich: 16340