Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki konkursu na Inicjatywy Oddolne!

Utworzono dnia 30.03.2024

UWAGA MAMY TO!!!
Wyniki konkursu na Inicjatywy Oddolne!
Szanowni Państwo z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu na Inicjatywy Oddolne zorganizowane w ramach projektu "Słowa BLISKO gestu", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Do Konkursu zgłoszono 11 wniosków. Wszystkie spełniły wymogi formalne, po czym zostały skierowane do oceny merytorycznej Komisji Konkursowej.
Komisja konkursowa oceniła wnioski pod kątem 5 kryteriów jakie były zawarte w Karcie Ocen, załącznik nr 3 do Regulaminu, z czego wybrała 5 najwy
żej punktownych projektów, które będą realizowane w terminie od 02.04.2024 r. do 29.09.2024 r.

Całkowita pula środków finansowych jaka będzie rozdysponowana pomiędzy zwycięskimi projektami to 22.785,00 zł.
Poniżej przedstawiamy listę zwycięskich projektów:
- Czytaj z nami
- Masło maślane z Dorotą Masłowską
- Szukając dobrych słów- warsztaty pisarkie i teatralne
- Męskie czytanie
- Przemocy mówimy NIE

Gratulujemy zwycięzcom!
Wybór najciekawszych inicjatyw nie był łatwy… Mamy nadzieję, że pozostałe, nienagrodzone pomysły ewoluują i uda nam się je wspólnie z Państwem zrealizować w innej formie. 
Gminna Biblioteka Publiczna w Małkini Górnej zapewnia realizatorom zwycięskich inicjatyw koordynację i pomoc merytoryczną w organizacji i realizacji przedsięwzięć. Realizatorzy zwycięskich inicjatyw są zobowiązani do regularnego kontaktu z Organizatorem i bieżącego informowania o postępach w realizacji działania.
______________________________________
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0  Gminna Biblioteka Publiczna wMalkini Gornej wraz z PARTNERAMI WYNIKI ! Konkursu na Inicjatywy Oddolne Narodowy Program Rozwoju  Czytelnictwa 20 SENIOR + Ochotnicza Straż Pożarna w Małkini Górnej GOKIS Matkinia Górna Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Dotacja  Ministry Dziedzictwa Narodowego w ramach reale Narodowego Programu Rozwoju NARODOWE CENTRUM Czyli 20 na 2021-2025 KULTURY

 


 

INFORMACJE

GODZINY OTWARCIA
GBP w Małkini Górnej 
poniedziałek-piątek  900-1700
sobota                      800-1200

DANE ADRESOWE
KONTAKT / FORMULARZ KONTAKTOWY

Filia Biblioteczna w Prostyni
Zamknięta do odwołania

           

      

Nowości

Telefon kartą biblioteczną

 

     

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 19

W poprzednim tygodniu: 146

W tym miesiącu: 468

W poprzednim miesiącu: 533

Wszystkich: 16340