Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zaproszenie na spotkanie autorskie

Utworzono dnia 06.06.2024

Zapraszamy serdecznie na spotkanie autorskie z redaktorami zbiorów tekstów słynnych muzyków Grzegorza Ciechowskiego z zespołu REPUBLIKA i Piotra Łuszcza pseud. MAGIK z zespołu PAKTOFONIKA, które odbędzie się 14 czerwca o godz. 17.00 w naszej bibliotece.

Rafał Skonieczny i Marcin Jurzysta opowiedzą o pracy nad zbiorami tekstów oraz podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat twórczości tych wybitnych artystów.

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki i literatury. Nie możecie tego przegapić!

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0  GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W MAŁKINI GÓRNEJ WRAZ Z ZESPOŁEM SZKÓŁ IM. STANISŁAWA STASZICA W MAŁKINI GÓRNEJ W RAMACH INICJATYWY ODDOLNEJ ,,MĘSKIE CZYTANIE'. ORGANIZUJĄ SPOTKANIE AUTORSKIE Z REDAKTORAMI ZBIORÓW TEKSTÓW SŁYNNYCH MUZYKÓW GRZEGORZA CIECHOWSKIEGO Z ZESPOŁU REPUBLIKA ORAZ PIOTRA ŁUSZCZA PSEUD.MAGIK Z ZESPOŁU PAKTOFONIKA RAFAŁ SKONIECZNY. 14 CZERWCA 2024R. GODZ.17:00  The SMARCIN JURZYSTA GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W MAŁKINI GÓRNEJ UL. BIEGAŃSKIEGO 3 WSTĘP WOLNYI Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 NARODOWE CENTRUM KULTURY

Realizacja w ramach Inicjatywy Oddolnej"Męskie czytanie"
_____________________________
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

 

INFORMACJE

GODZINY OTWARCIA
GBP w Małkini Górnej 
poniedziałek-piątek  900-1700
sobota                      800-1200

DANE ADRESOWE
KONTAKT / FORMULARZ KONTAKTOWY

Filia Biblioteczna w Prostyni
Zamknięta do odwołania

           

      

Nowości

Telefon kartą biblioteczną

 

     

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 7

W poprzednim tygodniu: 152

W tym miesiącu: 318

W poprzednim miesiącu: 539

Wszystkich: 16729