Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Diagnoza potrzeb i potencjału kulturowego mieszkańców gminy Małkinia Górna – Raport

Utworzono dnia 13.10.2023

SZANOWNI PAŃSTWO przedstawiamy RAPORT Diagnozy Potrzeb i Potencjału Kulturowego Mieszkańców gminy Małkinia Górna w ramach projektu "Słowa BLISKO gestu" jaki jest realizowany przez nasza bibliotekę.

Powstały raport opisuje oczekiwania wobec biblioteki i jej oferty. Prowadzone badania obejmowały więcej aspektów niż tylko potrzeby kulturalne osób, które wzięły
w nim udział i rolę biblioteki w ich zaspokajaniu. Poruszone zostały również inne kwestie, m. in. kiedy mieszkańcy dysponują wolnym czasem i jak go spędzają, w jakich wydarzeniach chętnie biorą udział, czego brakuje im w naszej miejscowości etc.

Prowadzone w czasie diagnozy ankiety, jak i wywiady bezpośrednie, pozwalały wypowiedzieć się także na temat rodzaju działań, jakie są potrzebne mieszkańcom, znanych im lokalnych artystów, którzy powinni być promowani w naszej gminie, czy literatury, jaka ich interesuje.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w pliku RAPORT.

Serdecznie Państwa zachęcamy do zapoznania się wynikami diagnozy. 
...................................
Diagnoza potrzeb i potencjału kulturowego mieszkańców gminy Małkinia Górna powstała w ramach realizacji programu BLISKO (2023 – 2024) dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
  N C Y... Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 Diagnoza potrzeb i potencjału kulturowego mieszkańców gminy Małkinia Górna Raport Gminna Biblioteka Publiczna w Małkini Górnej Ministerstwo Kultury iDziedzictwa Narodowego Ministerstwo Edukacji i Nauki LE BIBLIOTEKA NARODOWA

ZAŁĄCZNIKI:

  • RAPORT
    Utworzono dnia 13.10.2023, 22:30

INFORMACJE

GODZINY OTWARCIA
GBP w Małkini Górnej 
poniedziałek-piątek  900-1700
sobota                      800-1200

DANE ADRESOWE
KONTAKT / FORMULARZ KONTAKTOWY

Filia Biblioteczna w Prostyni
Zamknięta do odwołania

           

      

Nowości

Telefon kartą biblioteczną

 

     

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 72

W poprzednim tygodniu: 144

W tym miesiącu: 345

W poprzednim miesiącu: 587

Wszystkich: 15684