Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Stefan Friedmann w bibliotece -relacja

Utworzono dnia 26.06.2024

W ramach projektu BLISKO Inicjatywy Oddolnej "Męskie czytanie" Stefan Friedmann, aktor i reżyser teatralny, spotkał się 13 czerwca 2024 r. z fanami w naszej bibliotece.

Aktor znany jest z wielu ról filmowych i teatralnych, które odgrywał przez wiele lat. Jego wszechstronność aktorska sprawia, że potrafi odnaleźć się w każdej roli, od dramatu po komedię.
Na spotkaniu w bibliotece pan Stefan odpowiadał na pytania fanów, opowiadał o kulisach swoich największych sukcesów artystycznych i dzielił się cennymi radami dla młodych aktorów. Z humorem opowiadał o życiu aktora, dzieląc się również anegdotami z planu filmowego. Publiczność bawiła się doskonale, słuchając nie tylko ciekawych opowieści, ale też żartów.
Stefan Friedmann to prawdziwy artysta, który nie boi się wyzwań i zawsze stara się wnosić do swojej pracy coś wyjatkowego. Jego talent i profesjonalizm sprawiły, że jest cenionym aktorem zarówno w świecie filmowym, jak teatralnym.

Jego spotkanie z fanami w bibliotece było niezapomnianym wydarzeniem, które pozostanie w pamięci wszystkich uczestników na długo.
_____________________________
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

 

Stefan Friedmann

Utworzono dnia 26.06.2024, 10:07

INFORMACJE

GODZINY OTWARCIA
GBP w Małkini Górnej 
poniedziałek-piątek  900-1700
sobota                      800-1200

DANE ADRESOWE
KONTAKT / FORMULARZ KONTAKTOWY

Filia Biblioteczna w Prostyni
Zamknięta do odwołania

           

      

Nowości

Telefon kartą biblioteczną

 

     

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 90

W poprzednim tygodniu: 120

W tym miesiącu: 210

W poprzednim miesiącu: 540

Wszystkich: 17161