W dniu 31 sierpnia w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyło się zakończenie zajęć wakacyjnych. W tym dniu czytelnia naszej biblioteki zamieniła się w atelier małych artystów. Swoje wakacyjne wspomnienia dzieci utrwaliły malując bardzo ciekawe pocztówki z wakacji. Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za czas spędzony w bibliotece.




























