W czwartek 25 sierpnia odbyło się ostatnie wakacyjne spotkanie w Filii Bibliotecznej w Prostyni pod hasłem "Dzieci w sieci".Dzieci obejrzały filmik edukacyjny dotyczący bezpiecznego korzystania z internetu. Następnie rozwiązywały quizy dotyczące korzystania z sieci,kodowały i kolorowały obrazki. Spotkanie zakończyła miła rozmowa przy słodkim poczęstunku oraz rozdanie dyplomów z podziękowaniami dla uczestników wakacji w bibliotece.




























