Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wieczór poezji w bibliotece

Utworzono dnia 26.02.2024

W piątkowe popołudnie w naszej bibliotece odbyło się  przemiłe spotkanie z panem Piotrem Siemieniukiem, weterynarzem – poetą.
Pan Piotr na co dzień prowadzi praktykę weterynaryjną w Kosowie Lackim, a w wolnych chwilach pisze wiersze o różnorodnej tematyce, które skłaniają do refleksji nad własnym życiem, wartościami i sensem istnienia.

Spotkanie rozpoczęło się od bardzo miłej rozmowy, podczas której pan Piotr chętnie opowiadał nam o swojej twórczości, inspiracjach i planach na przyszłość.

Następnie czytał zebranym gościom wiersze ze swoich  tomików ,,Wierszem pisane”, ,,W poczekalni życia” i ,,Ot, tak”. Słuchanie jego słów było jak podróż w magiczny świat pełen emocji i wzruszeń.  W czytanie włączyli się też pracownicy biblioteki i zgromadzeni goście.

Spotkaniu autorskiemu towarzyszyć miał występ muzyczny pana Witolda Radomskiego, który co prawda nie mógł pojawić się osobiście, ale mieliśmy okazję posłuchać jego śpiewu z odtworzonego nagrania.

Na zakończenie goście mogli zakupić tomik wierszy z autografem autora, a dochód ze sprzedaży przeznaczony został na Fundację dla zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady.

Bardzo dziękujemy panu Piotrowi za miłe chwile i za podzielenie się z nami swoją pasją.

 

Wieczór poetycki

Utworzono dnia 26.02.2024, 09:48

INFORMACJE

GODZINY OTWARCIA
GBP w Małkini Górnej 
poniedziałek-piątek  900-1700
sobota                      800-1200

DANE ADRESOWE
KONTAKT / FORMULARZ KONTAKTOWY

Filia Biblioteczna w Prostyni
Zamknięta do odwołania

           

      

Nowości

Telefon kartą biblioteczną

 

     

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 19

W poprzednim tygodniu: 146

W tym miesiącu: 468

W poprzednim miesiącu: 533

Wszystkich: 16340