Drogie Dzieci!
Serdecznie zapraszamy Was na wakacyjne zajęcia w bibliotece.
Przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych zabaw, kreatywnych warsztatów, gier i niespodzianek, które umilą Wam letni czas.
Razem będziemy odkrywać świat książek, rozwijać wyobraźnię, tworzyć, bawić się i przeżywać niezapomniane przygody.
Nie siedźcie w domu - spędźcie wakacje z nami!
Czekamy na Was z uśmiechem, dobrą energią i mnóstwem atrakcji.
Do zobaczenia w bibliotece!





























