W czwartek 4 sierpnia odbyło się kolejne wakacyjne spotkanie w Filii Bibliotecznej w Prostyni. Tym razem dzieci przeniosły się w kolorowy świat baśni. Czytaliśmy nasze ulubione bajki i baśnie, rozmawialiśmy o naszych ulubionych baśniowych bohaterach. Następnie dzieci odgadywały quizy i zagadki. Na koniec dzieci plasteliną wylepiały postacie z bajek. Powstały kolorowe prace, które ozdobią bibliotekę. Dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkanie.




























