„Spacerkiem po Zakopanem” to temat wakacyjnego spotkania w bibliotece, które odbyło się 27 lipca 2022 roku. Podczas spotkania dzieci wysłuchały wiadomości dotyczących kultury i tradycji związanych z regionem Podhala, a także dowiedziały się "co nieco" o florze i faunie Tatr, zachowaniu bezpieczeństwa na górskim szlaku, niezbędnym ekwipunku każdego turysty. Z prezentacji multimedialnej zobaczyły jak wygląda dom do góry nogami oraz obejrzały krajobraz Zakopanego i okolic z lotu ptaka. Przy tonach góralskiej muzyki dzieci kolorowały kolorowanki nawiązujące do tematu zajęć. Na zakończenie obejrzały krótką bajeczkę pt. „Reksio w górach”.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział w zajęciach i serdecznie zapraszamy na kolejne.




























