W dniu 8 marca z okazji Dnia Kobiet Filia Biblioteczna w Prostyni przygotowała krótki występ słowno-muzyczny, który zaprezentowany został w Klubie Seniora. Uczestnicy wysłuchali wierszy, opowiadań i piosenek o kobietach. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy słodkim poczęstunku , uśmiechu, rozmowach i sesji zdjęciowej w kapeluszach.




























