12 maja naszą bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z najmłodszej grupy „Niedźwiadki” z Przedszkola Samorządowego w Małkini Górnej.
Dzieci serdecznie przywitała Dyrektor Biblioteki, pani Grażyna Wujek, a pani Bożena Lińska zabrała najmłodszych w niezwykły, bajkowy świat literatury.
Nie zabrakło ciekawych opowieści, uśmiechu i wielu dziecięcych emocji.
Następnie mali goście zwiedzali bibliotekę, oglądali kolorowe książeczki i poznawali miejsce, w którym mieszkają tysiące fascynujących historii.
Mamy nadzieję, że to spotkanie rozbudziło w dzieciach miłość do książek i czytania.
Dziękujemy za odwiedziny i już czekamy na kolejne wspólne spotkania!



























