Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

"Małkinia dawniej i dziś"- w poszukiwaniu przeszłości

Utworzono dnia 26.02.2024

Drodzy Mieszkańcy!

Gminna Biblioteka Publiczna w Małkini serdecznie zaprasza wszystkich, którzy posiadają stare fotografie związane z naszą piękną miejscowością, do udziału w naszej zbiórce. Chcemy stworzyć wystawę pod tytułem "Małkinia dawniej i dziś"- w poszukiwaniu przeszłości, która pozwoli nam przenieść się w czasie i zobaczyć, jak bardzo nasza miejscowość zmieniała się na przestrzeni lat.

Jeśli posiadasz archiwalne zdjęcia przedstawiające różne aspekty codziennego życia, uliczki, miejsca, wydarzenia czy lokalne postaci, bądź jeśli Twoja rodzina ma pamiątkowe fotografie, którymi chciałbyś podzielić się z innymi, serdecznie prosimy o przyniesienie ich do naszej biblioteki (zrobimy kopię, oryginał oddamy). Twoje zdjęcia mogą stać się wspaniałym skarbem dla naszej społeczności.

Wspólnie zorganizujemy interesującą wystawę, która pozwoli nam nie tylko popatrzeć w dawne czasy, ale także porównać je z obecnym obrazem Małkini. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć, jak bardzo nasza miejscowość się rozwija.

Przyłącz się do naszej zbiórki i pomóż nam stworzyć unikalną wystawę, która przeniesie nas w fascynującą podróż przez historię naszej Małkini!

Małkinia dawniej i dziś w poszukiwaniu przeszłości

INFORMACJE

GODZINY OTWARCIA
GBP w Małkini Górnej 
poniedziałek-piątek  900-1700
sobota                      800-1200

DANE ADRESOWE
KONTAKT / FORMULARZ KONTAKTOWY

Filia Biblioteczna w Prostyni
Zamknięta do odwołania

           

      

Nowości

Telefon kartą biblioteczną

 

     

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 19

W poprzednim tygodniu: 146

W tym miesiącu: 468

W poprzednim miesiącu: 533

Wszystkich: 16340