Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Bajkowo i Andrzejkowo - zajęcia biblioteczne

Utworzono dnia 01.12.2023

BAJKOWO I ANDRZEJKOWO , to temat zajęć bibliotecznych , które odbyły się  29 listopada w naszej bibliotece.
W środowe popołudnie podczas zabaw andrzejkowych, dzieci miały możliwość wróżenia sobie z różnych wróżb, takich jak: Tajemnicze kleksy, wróżba z kolorami, Kram z marzeniami, Wróżby z kartami, Szczęśliwe numerki, Drzewko szczęścia, Buty.

Było wiele śmiechu i radości, gdyż wszystkie wróżby były bardzo zabawne. Po zabawach andrzejkowych przyszedł czas na bajki. Bibliotekarka opowiedziała dzieciom kilka ciekawych historii o bohaterach bajkowych, takich jak Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Smerfy czy Gumisie. Uczestnicy zajęć wykazali się znajomością bajek doskonale odgadując zagadki literackie. Wiele frajdy sprawiły im również zabawy ruchowe jak: Zjadanie piernika bez użycia rąk i Przechodzenie pod taśmą.

Zajęcia biblioteczne były świetną okazją do integracji dzieci i rozwijania ich wyobraźni. Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone z zajęć i już nie mogą doczekać się kolejnych spotkań w bibliotece. Zajęcia takie przyczyniają się do promocji czytelnictwa i kształtowania pozytywnego stosunku do książek.
Dla dzieci biblioteka staje się miejscem pełnym przygód i fascynujących historii, a zajęcia takie są przede wszystkim świetną zabawą.

Bajkowo i Andrzejkowo

Utworzono dnia 01.12.2023, 13:25

INFORMACJE

GODZINY OTWARCIA
GBP w Małkini Górnej 
poniedziałek-piątek  900-1700
sobota                      800-1200

DANE ADRESOWE
KONTAKT / FORMULARZ KONTAKTOWY

Filia Biblioteczna w Prostyni
Zamknięta do odwołania

           

      

Nowości

Telefon kartą biblioteczną

 

     

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 18

W poprzednim tygodniu: 143

W tym miesiącu: 985

W poprzednim miesiącu: 812

Wszystkich: 14679