Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Aktualności

2014.08.22
arrow

 Gminna Biblioteka Publiczna w Małkini Górnej zaprasza do korzystania z  katalou on-line. Dzięki niemu można bez wychodzenia z domu sprawdzić, czy dana książka znajduje się w zbiorach biblioteki  i czy w danym czasie jest do wypożyczenia. Katalog  po wybraniu odpowiedniego indeksu umożliwia wyszukiwanie danej książki według wybranego autora, tematyki, zapamiętanej części tytułu, serii i innych kryteriów. Zawiera informacje o dostępności oraz terminie zwrotu pozycji. Każdą z wypożyczonych książek można zarezerwować. Katalog on-line

 

 

 

2014.08.20
arrow

Zwrot przetrzymywanych książek

Gminna Biblioteka Publiczna w Małkini Górnej i Filia Biblioteczna w Prostyni prosi wszystkich czytelników o zwrot przetrzymywanych książek.

 

 

2014.06.22
arrow

 

Wycieczka przedszkolaków do biblioteki

W dniu 18 czerwca 2014r. bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z grupy „Biedronki” z Przedszkola Samorządowego w Małkini Górnej.

 

2014.06.10
arrow

 

Wycieczka najmłodszych przedszkolaków do biblioteki

W dniu 06 czerwca 2014 r. najmłodsze przedszkolaki z grupy „Leśne skrzaty” Przedszkola Samorządowego w Małkini Górnej odwiedziły bibliotekę.

 

2015.06.13
arrow

Dnia 11.06. 2015 r. odbyło się głośne czytanie bajek w Przedszkolu Samorządowym przez panią Bożenę Lińską i panią Olgę Gromek z Gminnej Biblioteki Publicznej w   Małkini Górnej. Na ten dzień wybrana została książka pt. „Złota księga bajek polskich”. Dzieci z grupy Zeberki  z uwagą i zaciekawieniem wysłuchały trzech polskich legend: „Wars i Sawa”, „Jurata, królowa Bałtyku” i „Legenda o Popielu”.

 

Wyświetlono od 6 do 10 z 347

rs pfdm
paff
bip